zmień kontrast
powiększ czcionkę
pomniejsz czcionkę
Rada Miejska w Połańcu
II Sesja w dniu 27 listopada 2018, godz. 15:30 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Połańcu
« Powrót do strony głównej
Porządek obrad
1.
Otwarcie sesji.
2.
Przyjęcie porządku obrad.
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: Przyjęcie porządku obrad.
3.
Podjęcie uchwały w sprawie powołania stałych Komisji Rady.
Załącznik: proj. uchwały.w.sprawie.powołania.stałych.Komisji.Rady.
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: by składy wszyskich Komisji Rady były 5 - osobowe
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: powierzenia p. Andrzejowi Wawrzyńcowi funkcji- przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: powierzenia p. Izabeli Płonka funkcji przewodniczącej Komisji Rewizyjnej
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: powierzenia p. Jackowi Mazurowi funkcji przewodniczącego Komisji Skarg, Wnioskow i Petycji
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: powierzenia p. Joannie Witek funkcji przewodniczącej Komisji Skarg, Wnioskow i Petycji
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: powierzenia p. Jackowi Mazurowi funkcji przewodniczącego Komisji Budżetu i Spraw Gospodarczych
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: powierzenia p. Zbigniewowi Porębskiemu funkcji przewodniczącego Komisji Budżetu i Spraw Gospodarczych
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: powierzenia p. Małgorzacie Dalmacie - Konwickiej funkcji przewodniczącej Komisji Oświaty Kultury i Sportu
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: powierzenia p. Andrzejowi Baranowi funkcji przewodniczągo Komisji Oświaty Kultury i Sportu
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: powierzenia p. Krystynie Spała funkcji przewodniczącej Komisji Zdrwia i Spraw Społecznych
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: powierzenia p. Joannie Małgorzacie Witek funkcji przewodniczącej Komisji Zdrwia i Spraw Społecznych
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: powierzenia p. Zbigniewowi Rodenko funkcji przewodniczącego Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Andrzeja Barana w Komisji Rewizyjnej
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Jacka Mazura w Komisji Rewizyjnej
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Izabeli Płonki w Komisji Rewizyjnej
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Joanny Małgorzaty Witek w Komisji Rewizyjnej
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Zbigniewa Rodenko w Komisji Skarg i Wniosków i Petycji
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Krystyny Spała w Komisji Skarg i Wniosków i Petycji
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Wandy Kaczmarczyk w Komisji Skarg i Wniosków i Petycji
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Grzegorza Tomeckiego w Komisji Skarg i Wniosków i Petycji
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Zbigniewa Rodenko w Komisji Budżetu i Spraw Gospodarczych
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Krzysztofa Zająca w Komisji Budżetu i Spraw Gospodarczych.
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Stanisława Lolo w Komisji Budżetu i Spraw Gospodarczych.
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Zbigniewa Porębskiego w Komisji Budżetu i Spraw Gospodarczych.
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Andrzeja Barana w Komisji Budżetu i Spraw Gospodarczych.
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Andrzeja Wawzryńca w Komisji Oświaty, Kultury i Sportu
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Pawła Laski w Komisji Ośwaiaty, Kultury i Sportu
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkowstwa p. Małgorzaty Dalmaty - Konwickiej w Komisji Oświaty, Kultury i Sportu
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p.Grzegorza Tomeckiego w Komisji Oświaty, Kultury i Sportu
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Andrzeja Wawrzyńca w Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Andrzeja Barana w Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Joanny Witek w Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Wandy Kaczmarczyk w Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Zbigniewa Porębskiego w Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Izabeli Płonki w Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Krystyny Spała w Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: członkostwa p. Jacka Mazura w Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Wyniki głosowania imiennego
w sprawie: Podjęcie uchwały w sprawie powołania stałych Komisji Rady.
4.
Zakończenie obrad.
« Powrót do strony głównej